Tema Carl Gunne olja

229213

GUNNE, Carl (1893-1979): "Stillhet", signerad och daterad Gunne -62, olja på duk, 59x79 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Tema Carl Gunne olja

Budhistorik (9 bud)
1142352
1142350
950
1142348
900
1142346
850
1142320
650

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.