Tema Carl Gunne olja

229208

GUNNE, Carl (1893-1979): Strandblommor, stämpelsignerad Gunne, olja på duk, 49x64 cm

Vågig duk

Konst, Måleri

Rum 5

Tema Carl Gunne olja

Budhistorik (3 bud)

1141634
850
1141150
1130997

Slutpris SEK:
850
89 EUR, 111 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.