Tema Carl Gunne olja

229207

GUNNE, Carl (1893-1979): Kustlandskap me båtar, signerad Gunne, olja på duk, 41x71 cm

Konst, Måleri

Fack 12

Tema  Carl Gunne olja

Budhistorik (14 bud)
1142270
1142208
1 900
1142193
1 800
1142207
1 700
1142193
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.