Tema Carl Gunne olja

229206

GUNNE, Carl (1893-1979): Bergslandskap, stämpelsignerad Gunne, olja på duk, 50x65 cm

Konst, Måleri

Fack 3

Tema  Carl Gunne olja

Budhistorik (15 bud)
1142106
1 300
1142098
1142105
1142098
1142104
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.