Sideboard

229205

SIDEBOARD, 1970-tal, jakarandafanér, utdragbar på längden, höjd 62, 50x161 cm

Ytslitage

Rum 4

Sideboard

Budhistorik (19 bud)
1141960
3 200
1141959
1141958
2 800
1141957
2 600
1141954
2 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.