Tema Carl Gunne olja

229202

GUNNE, Carl (1893-1979): Bårksback, signerad Gunne, olja på duk, 51x66 cm

Konst, Måleri

Fack 12

Tema Carl Gunne olja

Budhistorik (1 bud)

1142131
2014-02-13 18:01:25

2014-02-13 kl 18:15
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.