Gunnar Nordström oljemålning

229197

NORDSTRÖM, Gunnar (född 1921): "Ismålning", signerad G Nordström samt a tergo Värö, Halland 1988, olja på duk, 65x81 cm

Tryckmärken

Konst, Måleri

Rum 5

Gunnar Nordström oljemålning

Budhistorik (2 bud)

1141778
1134220

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.