Claes Caspersson olja

229192

CASPERSSON, Claes (född 1953): Strandbild med eka, signerad Claes Caspersson, olja på duk, 73x60 cm

Tryckskador

Konst, Måleri

Fack 12

Claes Caspersson olja

Budhistorik (8 bud)
1142466
1140948
900
1137810
700
1135549
600
1133928
450

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.