Lennart Gram oljemålning

229188

GRAM, Lennart (1910-1996): Bockholmen (enligt uppgift), signerad och daterad Gram, olja på duk, 80x59 cm
PROVENIENS: Conrad M Pineus konstsamling (stämpel)

Konst, Måleri

Rum 4

Lennart Gram oljemålning

Budhistorik (5 bud)
1149290
1144962
1143741
1142185
1138859
500

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.