Daniel Bergagna litografi

229185

BERGAGNA, Daniel (född 1946): "Eche ou fou", signerad Bergagna, 75/175 färglitografi, 48x38 cm

Fack 6

Daniel Bergagna litografi
Budhistorik (2 bud)

1138254
1136558

Slutpris SEK:
33 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.