Träskulptur

229183

SKULPTUR, strandfynd, trä, signerad och daterad Arild 83 samt LF, höjd 97x70 cm, Proveniens: Galleri Lars Fredland Arild

Konst, Skulptur

Rum 7

Träskulptur

Budhistorik (3 bud)

1141819
1137809
1136864

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.