Hasse Lindroth etsning

229177

LINDROTH, Hasse (född 1938): "Medborgarplatsen", signerad och daterad -91, 41/200, etsning, 29x37 cm

Fack 5

Hasse Lindroth etsning
Budhistorik (6 bud)
1141965
550
1141391
500
1135141
450
1131978
1130996

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.