Constantin Mara gouache

229175

MARA, Constantin (född i Rumänien 1937): Komposition, gouache, signerad och daterad 87, diameter 45 cm

Konst, Måleri

Fack 18

Constantin Mara gouache

Budhistorik (2 bud)

1142743
1133930

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.