F Jacobsson oljemålning

229174

JACOBSSON, Fredrik (född 1960): "Vinterbuskage", olja på pannå, signerad och daterad a tergo -93-94, 121x121 cm

Konst, Måleri

Rum 11

F Jacobsson oljemålning

Budhistorik (2 bud)

1137665
2 400
1137664

Slutpris SEK:
2 400
252 EUR, 312 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.