Mikael Kihlman färgetsningar

229170

KIHLMAN, Mikael (född 1953): (2), Stadsbilder med flanörer, signerade Mikael Kihlman, färgetsningar, 48/100, 10x8 cm

Fack 11

Mikael Kihlman färgetsningar

Budhistorik (9 bud)
1141590
700
1141480
650
1141589
650
1141480
550
1141476
500

Slutpris SEK:
700
74 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.