Mikael Kihlman färgetsningar

229169

KIHLMAN, Mikael (född 1953): (2), Stadsbilder med bilar, signerade Mikael Kihlman, färgetsningar, 48/100, 10x8 cm

Fack 17

Mikael Kihlman färgetsningar

Budhistorik (13 bud)
1142069
950
1142068
900
1142056
850
1141586
1142054
750

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.