Erland Cullberg

229168

CULLBERG, Erland (född 1931): Figurkomposition, signerad E. Cullberg, olja på duk, 33x31 cm

Konst, Måleri

Monter 19

Erland Cullberg

Budhistorik (19 bud)
1138704
6 800
1138347
6 600
1138347
5 200
1132213
5 000
1132424
5 000

Slutpris SEK:
6 800
656 EUR, 745 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.