Karl Granqvist oljemålning

229166

GRANQVIST, Karl (1921-1994): Stående modell, monogramsignerad och daterad 52, olja på duk, 49x32 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Karl Granqvist oljemålning

Budhistorik (8 bud)
1142075
3 800
1139992
3 600
1139992
3 200
1135236
2 600
1134759
2 400

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.