Claus Meyer oljemålning

229165

MEYER, Claus (1856-1919): Man och kvinna i kök, signerad och daterad Claus Meyer 1892, olja på duk, 57x45 cm

Konst, Måleri

Rum 14

Claus Meyer oljemålning

Budhistorik (6 bud)
1151563
700
1151562
650
1150548
600
1149657
550
1148672

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.