Marinmålning

229164

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Danmark, 1900-tal): Marinmotiv, signerad William Nielsen, Köbenhavn, olja på duk, 44x64 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Marinmålning

Budhistorik (23 bud)
1142404
1 700
1142400
1 600
1142399
1142396
1 400
1142397
1 400

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.