Bengt Lindström färglitografi

229162

LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Figurkomposition, signerad och numrerad Lindström 114/200, färglitografi, 74x53 cm

Fack 9

Bengt Lindström färglitografi
Budhistorik (11 bud)
1152102
900
1151012
850
1151012
700
1143486
650
1142967
600

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.