Vävnad Shirley Tommos

229160

VÄVNAD, "Skogens mysterier", signerad och daterad ST 1985 (Shirley Tommos), ca 516x100 cm

Mattor/Textilier

Rum 14

Vävnad Shirley Tommos

Budhistorik (41 bud)
1142590
6 400
1142585
6 200
1142588
6 000
1142585
5 800
1142583
5 600

Slutpris SEK:
6 400
618 EUR, 701 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.