Jeanette Karsten färglitografi

229159

KARSTEN, Jeanette (samtida): Motiv med Slussen från Stadsgården, färglitografi, 69/250, signerad, 54x82 cm

Fack 6

Budhistorik (10 bud)
1141050
850
1142040
1141050
750
1142038
700
1141050
650

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.