Ulf Olausson oljemålning

229155

OLAUSSON, Ulf (samtida): Komposition i brunt och vitt, signerad, olja på duk, 110x130 cm

Konst, Måleri

Ulf Olausson oljemålning

Budhistorik (13 bud)
1142212
900
1141759
850
1141740
1141758
750
1141740
700

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.