Ulf Olausson oljemålning

229153

OLAUSSON, Ulf (samtida): "Svingen", signerad, olja på duk, 122x101 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Ulf Olausson oljemålning

Budhistorik (20 bud)
1142514
2 400
1142509
1142505
1142503
1 900
1142503
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.