Ulf Olausson oljemålning

229152

OLAUSSON, Ulf (samtida): Komposition med cyklist, signerad, olja på duk, 110x130 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Ulf Olausson oljemålning

Budhistorik (7 bud)
1142248
600
1142249
550
1142248
500
1141963
450
1137555

Slutpris SEK:
600
63 EUR, 78 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.