Golvlampa mässing och trä

229143

GOLVLAMPA, 1940-50-tal, mässing och trä, 2 ljuskällor, böjbara ljusarmar, höjd ca 160 cm

Fanerskador, 1 tryckknapp skadad (ny tryckknapp på sladden ), skärmar med smärre skada

Belysning, Golvlampor

Rum 3

Golvlampa mässing och trä
Budhistorik (13 bud)
1139942
850
1131434
1139941
1131434
750
1138430
700

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.