Alexis Oyola målning

229140

OYOLA, Alexis (Chile, född 1971): "Segertåget", blandteknik på duk, signerad, 178x199 cm
Proveniens: Utställd på Liljevalchs 1999

Dukskador, färgbortfall

Konst, Måleri

Rum 1

Alexis Oyola målning

Budhistorik (6 bud)
1141665
2 400
1140152
1132426
1131999
1 900
1131930

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.