Tobaksburk majolika

229133

TOBAKSBURK, majolika, 1800-talets slut, märkt I045 HÖGANÄS KS, polykromt glaserad, dekor i relief, höjd 17 cm

Smärre nagg

Keramik/Porslin

Monter 21

Tobaksburk majolika

Budhistorik (7 bud)
1132829
650
1142856
650
1132829
550
1142855
500
1132829

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.