Böcker konsthantverk

229127

BÖCKER, ca 26 band konsthantverk, bl.a Märta Måås Fjetterström och väv-verkstaden i Båstad, Berndt Friberg keramiker, mm
Proveniens: Hertha Hillfon

Slitage, skador

Böcker/Kartor

Rum 1

Böcker konsthantverk
Budhistorik (13 bud)
1147335
1142559
1139883
1142557
1139883
950

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.