Böcker ttypografi

229124

BÖCKER, ca 20 band, typografi, diverse titlar, bl.a typografisk skisserings och layoutteknik, mm
Proveniens: Hertha Hillfon

Diverse slitage, skador

Böcker/Kartor

Rum 1

Böcker ttypografi
Budhistorik (3 bud)

1147588
450
1139885
1139885

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.