Vaser Japan

229121

VASER, 1 par, Japan, omkring 1900, hänklar i form av fåglar, dekor av pioner, höjd 65 cm

Lagningar, fotnagg

Orientaliskt, Porslin

Rum 14

Vaser Japan

Budhistorik (1 bud)

1138202
2014-02-11 08:53:04

2014-02-13 kl 13:55
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.