Orientmatta

229099

ORIENTMATTA, Lori, antik, ca 188x390 cm

Smärre slitage, smärre lagningar

Mattor/Textilier

Orientmatta

Budhistorik (12 bud)
1153379
8 400
1153154
8 200
1153377
8 200
1153154
8 000
1152342
7 600

Slutpris SEK:
8 400
811 EUR, 921 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.