Bernhard Louedin svit med 6 färgetsningar

229087

LOUEDIN, Bernard (född 1938): Venezia Nuda, 1979, komplett svit med 6 färgetsningar, alla inramade samt originalportfölj med textblad, signerade och numrerade 20/80, 28x37 cm, Oeuvres Graphiques Modernes, Paris

Monter 20

Budhistorik

2014-02-13 kl 13:20
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.