Inger Ekdahl oljemålning

229072

EKDAHL, Inger (född 1922): Optisk komposition,
signerad och daterad a tergo Inger Ekdahl 1988, olja på duk, 61x61 cm

Konst, Måleri

Rum 17

Inger Ekdahl oljemålning

Budhistorik (16 bud)
1150522
3 400
1150524
3 200
1150522
1150523
2 800
1150522
2 600

Slutpris SEK:
3 400
324 EUR, 365 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.