Max Walter Svanberg färglitografi

229068

SVANBERG, Max Walter (1912-1994): Surrealistisk komposition med kvinna och fågel, signerad och numrerad Max Walters -72, 77/300, färglitografi+prägling, 69x53 cm

Fack 9

Budhistorik (13 bud)
1131219
2 600
1142464
2 600
1131219
2 400
1142368
1131219

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.