Antoni Clavé färgsetsning

229056

CLAVÉ, Antoni (Spanien 1913-2005): Komposition, signerad Clavé, 25/75, färgetsning, 68x49 cm

Rum 6

Antoni Clavé färgsetsning
Budhistorik (3 bud)

1133994
1133734
1130867

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.