Krucifix

229054

KRUCIFIX, trä och ben, 1800-tal, höjd 42 cm

Skador

Diverse

Monter 19

Krucifix

Budhistorik (14 bud)
1142275
1139401
1142274
1139401
950
1142031
900

Slutpris SEK:
114 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.