Golvlampa Josef Frank

229049

GOLVLAMPA, Josef Frank för Svenskt Tenn, modellnummer 2568, mässing, höj- och sänkbar

Ytskador, oxidation, skärmen med slitage

Belysning, Golvlampor

Rum 4

Golvlampa Josef Frank

Budhistorik (15 bud)
1151975
4 600
1150446
4 400
1151974
4 200
1150446
1148677
3 800

Slutpris SEK:
4 600
444 EUR, 504 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.