Lars Gynning olja

229044

GYNNING, Lars (1920-2003): Komposition, signerad Gynning, olja på duk, 60x72 cm

Konst, Måleri

Rum 10

Lars Gynning olja
Budhistorik (10 bud)
1146168
750
1147006
700
1146168
650
1145328
600
1144285
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.