Patrik Reuterswärd oljemålning

229043

REUTERSWÄRD, Patrik (1886-1971): "Kvinna vid trappa", signerad och daterad P Reuterswärd -2?, olja på duk, 81x64 cm

Krackeleringar

Konst, Måleri

Rum 11

Budhistorik (5 bud)
1143494
2 600
1142188
1 700
1141158
1140795
1140193

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.