Pierre Olofsson träsnitt

229040

OLOFSSON, Pierre (1921-1996): "Lekfull rörelse", signerad Olofsson, 2/30, 1948, träsnitt 52x59 cm:
PROVENIENS: Galleri Konstruktiv Tendens, Stockholm

Rum 10

Pierre Olofsson träsnitt
Budhistorik (41 bud)
1147678
8 000
1147677
7 800
1147675
7 600
1147673
7 400
1147668
7 200

Slutpris SEK:
8 000
772 EUR, 877 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.