Jean Lurcat färglitografi

229034

LURCAT, Jean (Frankrike 1892 -1966): Komposition, signerad Lurcat, 88/200, färglitografi, 27x43 cm

Rum 1

Jean Lurcat färglitografi
Budhistorik

2014-02-13 kl 20:45
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.