Bengt färglitografi

229033

LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Almira, signerad och numrerad Bengt Lindström 52/260, färglitografi, 40,5x58 cm; oramad

Rum 1

Bengt färglitografi
Budhistorik (3 bud)

1139468
1141106
1139468

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.