Skänk 1800-tal

229026

SKÄNK, 1800-tal, delvis rotfanér, höjd 105, 136x55 cm

Nyckel saknas, sprickor, ytskador

Rum 6

Skänk 1800-tal

Budhistorik (10 bud)
1139965
4 400
1138260
1137422
1136925
1135673
1 900

Slutpris SEK:
4 400
420 EUR, 472 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.