Skål sterlingsilver

229021

SKÅL, sterlingsilver, Hunt & Roskell, Ltd, Late Store & Mortimer, London 1897, finska importstämplar, godronnering, invändigt med förgyllning, höjd 7,5, diameter 10 cm, vikt ca 177 g

Silver

Monter 20

Skål sterlingsilver

Budhistorik (9 bud)
1142342
1142332
1142330
1141383
700
1138826
650

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.