Timo Solin skulptur

229019

SOLIN, Timo (född 1947): Skulptur, signerad och daterad Timo Solin 1985, höjd ca 85, inklusive sockel ca 175 cm

Konst, Skulptur

Rum 7

Timo Solin skulptur

Budhistorik (5 bud)
1130222
5 000
1130221
4 400
1129911
4 200
1129751
1129339

Slutpris SEK:
5 000
477 EUR, 537 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.