Karmstol rokoko

229012

KARMSTOL, 1700-tal, rokoko

Lagningar, renoverad, kompletterad, skador

Rum 2

Karmstol rokoko

Budhistorik (12 bud)
1140803
1137077
1140802
950
1137077
900
1137355
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.