Einar Nerman akvarell

228999

NERMAN, Einar (1888-1983): Omfamnande par, signerad Einar Nerman, akvarell, 26x12 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Einar Nerman akvarell

Budhistorik (6 bud)
1139459
1138615
750
1134995
600
1134993
500
1130695

Slutpris SEK:
105 EUR, 130 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.