Lennart Rohde litografi

228996

RODHE, Lennart (född 1916): Komposition, signerad o daterad Lennart Rodhe 1990, 30/150, färglitografi, 49x36 cm

Fack 3

Lennart Rohde litografi
Budhistorik (3 bud)

1140886
1140662
1139843

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.